מפריד שומנים

חברת שבא טכנוטק בע"מ הינה חברה מובילה בארץ למתן טיפול בשפכים ונטרול ריחות רעים.שיטת הטיפול  מבוצעת  באמצעות טכנולוגיה מתקדמת המשלבת שימוש בחומרים ירוקים , ידידותיים לסביבה ולמשתמש.

מהו מפריד שומנים?

 

PH בשפכים

 בכללי תאגידי המים והביוב נקבע כי  שפכים אסורים נחשבים "נוזלים בעלי ערך הגבה ( PH)נמוך מ-6 או גבוה מ-10' בבדיקת שדה".

 

PH

שפכים תעשייתים במגזרים שונים מאופינים בערכי חומציות אשר חורגים מהטווח המותר (מחלבות ,תעשית  המזון והמשקאות , תעשיות גימור טיפולי שטח וציפוי של מתכות , מכבסות, משחטות, מפעלי גילוון ועוד).

חריגות בערכי חומציות השפכים משפעים על מערכות ההולכה והטיפול בשפכים ע"י יצירת קורוזיה לצנרות ולשוחות , קורזיה לברזל ומתכות ,שיקוע מלחים, שחרור מימן סולפידי H2Sאמוניה NH3 והיוצרות משקעים של קרבונט הסידן בחומציות מעל 9. 

אנו מתקינים ומתחזקים מערכות  אמינות ויעלות  לאיזון ותיקון חומציות  לשפכים תעשייתיים.

המערכות המותקנות מותאמות  taylor made ע"פ צרכי הלקוח .

wal 600

 

אנו מתקינים מערכות איזון הכוללות בין היתר :

  • מינון פורפורציונאלי לחיסכון בנוזל המנטרל.
  • סגירת משאבות המינון במקרה של תקלה או חוסר איזון.
  • אפשרות לשליטה מרחוק ( דרך האינטרנט) על הבקר וההפעלה.
  • מערכות שטיפה אוטומטיות לאלקטרודה ומיכל האיזון
  • אגירת נתונים
  • תצוגה גרפית.
  • קבלת התראות מקומיות , SMS, דוא"ל על  תקלות, ירידת מפלס נוזל מנטרל ותקלות.
  • אפשרות להוספת סנסורים  למדידת פרמרטרים נוספים.

צוות החברה מספק שירותי אחזקה למערכות האיזון בפריסה ארצית!

 

 

 

 

 

ph5ph7PH4

 

המעוניינים  בייעוץ מקצועי, מוזמנים ליצור,  קשר עם נציגי  שבא טכנוטק בע"מ בטלפון 04-6277066.

טיהור מי שפכים

שפכים הינם חומרים, הזורמים למערכת הביוב. כל בית מייצר שפכים הכוללים את הצרכים שלנו, הלכלוך היוצא ממכונת הכביסה שלנו, הפסולת שאנו מפנים לצינור הביוב כשאנו מנקים את הבית, שאריות המזון שמגיעות לפתח הכניסה של הכיור לצנרת שלו ועוד.
טיהור מי שפכים תעשייתיים

מכון טיהור שפכים

שפכים תעשייתיים הינם שפכים המיוצרים על ידי בתי עסק כגון מסעדות, חברות קייטרינג ומטבחים של בתי מלון, ונקראים שומנים. בתהליך הבישול של מטבחים אלה, מוזרמים לצנרת הביוב הפנימית שלהם שומנים. אסור ששומנים אלה יגיעו למערכות הביוב העירוניות, ומשם אל מכון טיהור שפכים שבו מתבצע טיהור שפכים, מסיבות שיפורטו בהמשך. לפיכך, אל מכון טיהור השפכים מוזרמים כל השפכים הביתיים, שפכים של בתי עסק שלא מזרימים שומנים, ושפכים של בתי עסק המייצרים שומנים, אך מותקן בהם מפריד שומן, עליו נדבר בהמשך.

מתקן טיפול בשפכים

מתקן טיפול בשפכים הוא מתקן שמיועד לטיהור של מים מזוהמים על מנת שיהיה אפשר להשתמש בהם שוב. באמצעות מתקן טיפול בשפכים משיגים 2 מטרות – מניעה של זיהום סביבתי, וחיסכון במים. המים המטוהרים נקראים מי קולחין, והם משמשים להשקיה של גידולים חקלאיים, וזאת על פי רמת העיבוד שהם עברו.

טיהור שפכים תעשייתיים

האם חשבתם פעם כמה שפכים מיוצרים בכל בית? וב-8 מיליון בתים בישראל? כמות שפכים אדירה זורמת בצינורות הביוב העירוניים ולבסוף מגיעה למכוני טיהור השפכים. מכון טיהור השפכים הגדול בישראל הוא השפד"ן שמרכז את השפכים באזור המרכז ובו הם עוברים תהליך של טיהור. לאחר ששפכים אלה עברו את תהליך הטיהור, הם משמשים להשקיה של גידולים חקלאיים, והמים המטוהרים נקראים מי קולחין. גם בתחומים שונים בעולם התעשייתי ובעולם המסעדנות יש ייצור שפכים, ומדובר בשפכים שחלקם מכילים שומנים ושמנים שמכוני הטיהור מתקשים מאוד בפירוקם, וכך הם מזהמים את מי הקולחין שלנו, ובמילים אחרות, את הפירות והירקות שאנו אוכלים. במאמר הבא נתרכז בנושא טיהור שפכים תעשייתיים ועל האחריות של כל עסק להתקין מפריד שומנים המונע מהשומנים להגיע לצנרת הביוב העירונית.

מניעת מפגעי ריח

מרכז ההרחה של האדם נמצא במעלה האף, שם יש צביר של קולטני ריח בעלי צורית מגוונות. כל קולטן שכזה נועד לקלוט ריח בעל מבנה ספציפי. כאשר ריח נקלט על ידי קולטן ריח, משתחרר במוח אות חשמלי שמתורגם על ידי חוש הריח שלנו כריח.הריח הינו אחד החושים המורכבים ביותר של האדם, הוא אחראי ל80 אחוז מחוש הטעם, ויש לו תפקיד חשוב בזיהוי חומרים כימיים מסוכנים. רגישות לריח משתנה מאדם לאדם, והיא מושפעת ממספר פרמטרים כגון גילנו, הגנטיקה שלנו, מצבנו הבריאותי ועוד. חשוב לדעת כי גם כאשר הריח אינו רעיל או מסוכן לבריאותנו, חשיפה ממושכת אליו יכולה לגרום למספר בעיות רפואיות כגון - ירידה בתאבון, פגיעה בתחושת הצמא, בחילות, סחרחורות וקשיים בתקשורת בין אישית, מה שנפוץ בעיקר אצל ילדים. במאמר הבא נעסוק במטרדי ריח ובצורך של מניעת מפגעי ריח.

נטרול ריחות ביוב

מפגעי ריח הם בין המפגעים הקשים ביותר, והם גורמים נזק לאדם שמריח אותם ולסביבתו. חברת שבא הינה היבואנית הבלעדית בארץ  של מנטרל הריח Ecosorb המיוצר על ידי חברת OMI, והיא מספקת למכוני טיהור שפכים, מפעלים שונים ומגוון בתי עסק פתרונות יעילים וירוקים של נטרול ריחות ביוב ומפגעי ריח אחרים, שמהווים מטרד לציבור הגר בסמיכות אליהם, או לעובדים שעובדים באותם המפעלים אשר גורמים להם.

הקצפה וריסוס-GLORIA

חברת שבא טכנוטק בע"מ הינה נציגתה הבלעדית של חברת  GLORIA, גרמניה, היצרנית המובילה בעולם בייצור מקציפים ומרססים.

fd72433d53

 

עבודה עם מקציפים חוסכת שימוש בחומרי הניקוי ומיעלת את עבודת הניקוי והחיטוי.

סדרת מקציפי  GLORIA  עמידה לרוב חומרי הניקוי הקיימים

בשוק ומותאמת לעבודה בלחץ של עד 3 בר.

סרטון: הקצפה

שבא טכנוטק בע"מ הינה החברה המובילה בארץ למתן פתרונות  אחזקה ירוקים, ידידותיים לסביבה,בטיפול בשפכים, טיפול במפגעי ריח, נטרול ריחות ובישום.
ת"ד 13, עין עירון 37910
טלפקס  04-6277066
פקס       04-6270545